TEŞEKKÜRLER MALATYA

TEŞEKKÜRLER MALATYA
BTC TÜRK Y.Malatyasporumuzun bugün oynayacağı Konyaspor maçında takımımıza başarılar diliyoruz.
Sıkıntılı bir süreç geçiren takımımızın daha fazla zarar görmeden bu süreci atlatması için şehrimizin Milletvekilleri ve Belediye başkanları takdire şayan bir hamle yaparak spor severlerin gerginliğinin giderilmesine , takımın moral motivasyonunun üst seviyelere çıkarılmasına önemli bir katkı sunmuşlardır.
Şehrin gururlandığı bu takımın bu seviyelere gelmesinde büyük emek ve katkı sunan siyasilerimiz ellerini taşın altına koyarak olaya müdahil olup kaos ortamını gidermişlerdir.2. ligden 1.lige,1.ligden süper lige ,süper lig dende UEFA gidiş sürecinde takıma çok çok önemli katkılar sunan Sayın Bakanımız Bülent Tüfenkçi,Sayın Öznur Çalık,Sayın Ahmet Çakır ,Sayın Selahattin Gürkan Battalgazi Belediye Başkanımız ve Yeşilyurt Belediye Başkanımız yaptıkları anlamlı müdahale ile gereğini yapmışlardır.
Ayrıca basın açıklamalarıyla olumsuz sürecin giderilmesine önemli katkı sunan Arapgir Belediye Başkanımız sayın Haluk Çömertoğlu na teşekür ediyoruz.
Yönetime takımın başarılı olması için maddi manevi büyük katkılar sunan siyasilerimiz katkılarının zay olmamaması adına tekrar devreye girerek geregini yapmışlardır.Siyasilerin müdahalesi böyle durumlarda ancak bu şekilde anlam kazanmaktadır.
Malatyasporumuzun başarısı her ne kadar Başkan ve yönetimin omuzlarında görünsede bu komple bir başarıdır.Siyasilerimiz,İş adamlarımız,Stk larımız ve taraftarlarımızındır.
Bugün alacağımız sonuç takımımız için önemlidir ama daha önümüzde 10 maçımız var yeterki bizler birlik beraberlik içinde olmaya devam edelim.

ANKARA MALATYA DERNEKLER FEDERASYONU
BAŞKANLIĞI